Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení turnaje v Šanově 18.7.2009

21. 7. 2009

             Dne 18.7. 2009 se naše mužstvo zúčastnilo turnaje v Šanově.

 

            Účastníci turnaje:   Šanov, Rokytnice, Horná Sůča, Nevšová

 

 

            Na základě losu jsme sehráli utkání s účastníkem 1A třídy mužstvem Horní Sůča a prohráli jsme 3-1. Gól vstřelil Juriga Tomáš.

 

            Utkání bylo hráno v improvizované sestavě, kdy řada hráčů byla omluvena. Přesto mužstvo podalo bojovný výkon a došlo i na historicky první start v dresu Nevšové otce a syna a to RomanaVašičky st. a Romana Vašičky ml. Oba dva předveli bojovný výkon, za který se nemusí stydět. Gól jsme obdrželi na konci první půle po střele z větší vzdálenosti. Ihned následoval náš brejk a penalta na Šomana Petra. Tu bohužel  Adam Chmela neproměnil.

V druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal, ovšem zkušenější soupeř dokázal podruhé skórovat, za Nevšovou korigoval po pěkné kombinační akci Tomáš Juriga. Soupeř neponechal nic náhodě a třetí brankou pečetil konečný výsledek

 

Sestava: Hyžík (brankář), Hradil, Marcaník, Pešek Pavel, Chmela, Juriga, Vašička st., Šoman,

              Ttrllo, Kovář, Vašička ml.

 

 

            Utkání o 3. místo jsme sehráli s mužstvem Rokytnice s výsledkem 1-0 pro Rokytnici.

 

            Toto utkání se hrálo pouze 30 min. Bylo přerušeno a předčasně ukončeno pro prudký déšt. Přesto Nevšová nebyla slabším soupeřem, gól obdržela ve 20 min. po samostatném úniku hráče Rokytnice Eliáše. Nevšová mohla vyrovnat i se ujat vedení, Hradil ze 2 přímých kopů trefil prvně břevno, následně tyč. Petr Šoman spálil vyloženou šanci a do šance se dostal  i Roman Vašička junior, jeho rychlý průnik ovšem neskončil v síti.Pro prudký déšť rozhodčí utkání ukončil.

 

Sestava: Hyžík (brankář), Hradil, Marcaník, Pešek Pavel, Chmela, Juriga, Boráň, Šoman,

              Kovář, Vašička ml., Trllo,   střídal: Rak Pavel

 

 

Naše mužstvo skončilo na 4. místě, přesto předvedlo bojovný výkon.

 

Umístění na turnaji:

 

  1. Horní Sůča
  2. Šanov
  3. Rokytnice
  4. Nevšová